ARRATISJE NË PARAJSË

MIRË SE VINI NË
HOTEL LUBJANA

Relaksohuni dhe Freskohuni - Një Arratisje e Përsosur Familjare.

RRETH
HOTEL   LUBJANA

I vendosur në Durrës, pak hapa nga plazhi i Durrësit, Hotel Lubjana ofron akomodim me tarracë, parkim privat falas, restorant dhe bar. Me WiFi falas, ky hotel me 4 yje ofron shërbim në dhomë dhe recepsion 24 orë. Sheshi Skënderbej është 37 km nga hoteli dhe teleferiku Dajti Ekspres është 41 km larg.

Në hotel, dhomat janë të pajisura me një ballkon. Përfshin një banjo private me bidet dhe tharëse flokësh, disa dhoma në Hotel Lubjana kanë gjithashtu pamje të qytetit. Në akomodim të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Mysafirët në Hotel Lubjana mund të shijojnë një mëngjes kontinental.

Shkëmbi i Kavajës është 7.5 km nga hoteli, ndërsa Ish Rezidenca e Enver Hoxhës është 38 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza, 32 km nga Hotel Lubjana

MË SHUMË

HIDHI NJË SY

           DHOMAVE TONA

Të gjitha njësitë kanë një ballkon, ajer te kondicionuar, një zonë ngrënie dhe një dhomë të gjallë me një TV satelitor të sheshtë.
Çdo njësi përfshin një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas.

Dhomë Deluxe Dyshe me Ballkon

Kjo dhomë dyshe ka një ballkon, ajër të kondicionuar dhe pamje.

REZERVO TANI

Dhomë Luksoze Dyshe me Ballkon dhe Pamje nga Deti

Kjo dhomë dyshe ka një ballkon, TV me ekran të sheshtë dhe ajër të kondicionuar.

REZERVO TANI

Suitë me Pamje nga Deti

Kjo suitë ka një ballkon, ajer te kondicionuar dhe TV me ekran të sheshtë.

REZERVO TANI

ÇFARË NE
OFROJMË


Kondicioner

Ndalohet Pirja e Duhanit në Dhoma

Parkim Falas

Zonë Plazhi Privat

WiFi Falas

Ballkon Privat

HOTEL   LUBJANA

Relaksohuni dhe Freskohuni -
Një arratisje perfekte familjare.

REZERVO TANI

CFARË THONË
KLIENTET TANË

" Gjithçka: dhoma (fotot në Booking tregojn realitetin), stafi është shumë profesional, i sjellshëm, të gjithë flasin mirë anglisht, mëngjesi është i mrekullueshëm! Hoteli ka një garazh të madh privat dhe ashensor. Ishim në një udhëtim 3-javor në Shqipëri dhe ky ishte hoteli më i mirë.»

Gregor Slovenia

“Gjithçka, interier i mrekullueshëm, krevat i rehatshëm. Dush vërtet i mirë, vendndodhje e shkëlqyer. Stafi ishin të gjithë kaq kaq të këndshëm! »

Ina Ireland

«Dhomë e madhe, e pastër dhe e rehatshme parking i mirë për mëngjes nën tokë pa pagesë afër detit»

Calugareanu Romania